KISA

HİKAYEMİZ

REKLAM BİZİM TUTKUMUZ

30 yılı aşkın bir süreden beri tecrübelerimizi edindiğimiz reklam sektöründe daha iyi çalışma ve daha kaliteli tasarımlara imza atmak için, şirketinizin çözüm ortağı olmak için "Değişim Ajans" ismi altında on yılı aşkın bir süredir hizmet sunmaktayız. En iyi ve başarılı hizmetin, profesyonel bir ekip ve zamanımıza uygun tekniklerle olabileceğini de çok iyi biliyoruz. Kurumsal reklam yerine, kurumlara özel reklam yol ve yöntemlerimizi ofisimizde bir kahvemizi içerken size anlatmaktan, son derece mutlu olacağız.

GÜCÜMÜZÜN

FARKINDAYIZ

REKLAM SEKTÖRÜNDE VAR OLAN TÜM ALANLARA HAKİMİZ.

MASAÜSTÜ YAYINCILIK
AÇIKHAVA REKLAMCILIĞI
PROMOSYON
ORGANİZASYON

BİR VARMIŞ

HEP VARMIŞ

OLMAYANIN PEŞİNDEYİZ

Bir reklam ajansı, öncelikli olarak açık ve esnek olmalıdır. Meydana getirdiği fikirleri korumak ve geliştirmek öncelikli hedefi olmalıdır. İnsan vücüdu gibi; tüm bölümleri ile dinamik çalışan bir fabrika gibi; Kalecisi, defansı, orta sahası ve forveti ile tam bir futbol takımı gibi mücadeleci, güçlü ve etkili olmalıdır.

 

 

 

 

 

Değişim Ajans olarak, Müşteri ilşkileri uzmanlarımızdan, Kreatif elemanlarımıza, stratejik planlama dan mali ve idari işler bölümlerimize kadar bir ajansı var eden tüm birimlerin kesintisiz ve kusursuz çalışmasının bir ajans da mutlaka var olması gereken bir özellik olduğunu çok iyi bilmekteyiz.

 

 

 

 

 Temsil ettiğimiz firmalarımızın her birine göre ayrı strateji oluşturmak, uygun kriterleri belirlemek ve firma'nın ihtiyacına göre reklam grupları belirlemek, amaç ve hedefe uygun olarak hareket etmek önceliklerimizin başında yer almaktadır.

 

 

 

 

Değişim Ajans olarak, reklam sektörünü destekleyen tüm birimlerde ki sahip olduğumuz kurumsal çözüm ortaklıklarımız ve imkanlarımız sayesinde, hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize zaman ve para tasarrufu sağlamak, daha etkili kampanyaları yapabilme şansına sahip olmaktayız.

 

 

 

 

 

 

Görsel ve işitsel reklamlarda alışıla gelmiş tekdüzeliği ve bir çok reklam ajansında var olan birbirlerini taklit etme, var olanı devam ettirme gibi anlayışları yıkmaktan dolayı çok mutluyuz. Aynı şekilde "ne kadar çok reklam, o kadar çok para" diye yanlış bir şekilde firmalarımıza dayatılmış bir anlayışın zincirlerini kırmaktan da oldukça gururluyuz.Değişim Ajans olarak, ilk günkü heyacanımız, amatör ruhumuz ve profesyonel ekibimizle sektörümüzde bir "değişim" oluşturmaya devam edeceğiz. Siz de bu değişimi hissediyorsunuz değil mi ?

 

Bir değişiklik yapacağım, hayatımda ilk defa gerçekten iyi hissettirecek, bir fark yaratacak, o doğru olacak. Yakasını çevirdiğimde favori kış paltomun, bu rüzgar benim aklımda eser, caddelerde çocukları görürüm. Yeterli yiyecekleri olmayan, ben kimim kör olan. İhtiyaçlarını görmez rolü oynayan. Bir yaz ihmali, bir kırık şişe kapağı ve bir insan ruhu... Rüzgarda birbirlerini izlerler bilirsin. Çünkü gidecek hiçbir yerleri yok. Bu sebepten seni tanımak istiyorum. Aynadaki adamla başlıyorum. Ondan tutumunu değiştirmesini rica ediyorum. Ve hiçbir mesaj daha açık olamaz Dünyayı daha iyi bir yer yapmak istiyorsan, kendine bir bak ve bir değişim yap. Ben kendine dönük bir çeşit aşkın kurbanıyım. Farkına varma vakti. Evsizler var, kira için bir kuruşu olmayan. Gerçekten o ben olabilir miyim? Onlar yalnız değilmiş gibi yapan? Bir hallaç derince iz bıraktı, birilerinin kalbi kırık ve bir yıkanmış hayal. Onlar rüzgarın modelini izliyorlar. Bu yüzden gidecek bir yerleri yok Bu sebepten kendimle başlıyorum. Aynadaki adamla başlıyorum. Tutumunu değiştirmesini rica ediyorum. Ve hiçbir mesaj daha açık olamaz. Dünyayı daha iyi bir yer yapmak istiyorsan, kendine bir bak ve bir değişim yap."

MUTLU

MÜŞTERİLERİMİZ

YÜZLERCE FİRMAYA BİNLERCE ÜRÜN VE HİZMET SAĞLIYORUZ.

EnglishFrenchGermanRussianTurkish